KONST / Oljemålningar / Väggrelief 16108275
nr 1610 8275
Väggrelief
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 2005 cm, yttermått inklusive ram: 20x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:07:40
100 kr
150 kr